X


بازدید کننده گرامی خوش آمدید
جمعه 4 مهر
لیست خرید من
                                                                                      نمایش خبر
                                                                                      آشنایی با خواص توت سفید

                                                                                       
                                                                                      بر اساس تحقیقات صورت گرفته، توت سفید می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای افراد مبتلا به دیابت باشد به این جهت می توان آن را به جای قند یا شکر تصفیه شده هنگام مصرف با چای استفاده نمود . در هر ۱۰۰ گرم توت خشک كه تقریبا معادل یك فنجان است ۶۱ كالری انرژی وجود دارد. هر فنجان توت حاوی ۰.۹ گرم پروتئین بوده و البته باید توجه داشت كه پروتئین توت، پروتئینی از نوع گیاهی است. این حجم توت ۱.۱ گرم چربی داشته و حاوی ۱۶ میلي‌گرم كلسیم است. به گفته ی کارشناسان میزان توصیه شده‌ كلسیم ۸۰۰ میلي‌گرم در روز است که میزان کلسیم موجود در توت قابل توجه بوده و مصرف آن می تواند بخش زیادی از این نیاز را برطرف کند. ۱۰۰ گرم توت همچنین حاوی ۰.۸ میلي‌گرم آهن ۲۸۰ میلی گرم ویتامین آ ، ۰.۰۲ میلي‌گرم ویتامین بی۱ ، ۰.۰۶ میلي‌گرم ویتامین بی۲ ، ۱.۱ میلي‌گرم ویتامین ب۳ و ۱۶ میلي‌گرم ویتامین سی می باشد. توت همچنین حاوی مقادیر بالایی آب، فیبر، تانن و منیزیم است. این میوه لذیذ همچنین دارای آنتي‌اكسیدانی به نام آنتوسیانید است . آنتي‌اكسیدان موجود در این میوه فواید بسیاری برای سلامتی دارد از جمله كاهش میزان كلسترول بد خون که برای جلوگیری از ابتلا به بیماري‌های قلبی و عروقی موثر است و نقش دیگر آنتي‌اكسیدان‌ها پیشگیری از سرطان ها است. توت سفید حاوی فیبر فراوانی است، به همین دلیل ملین خوبی می باشد. توت در روان کردن جریان ادرار نیز نقش زیادی دارد. مصرف این میوه وزن را كاهش مي‌دهد. طبق یافته‌های پژوهشگران فیبرهای نامحلول موجود در توت ، كالری جذب شده در بدن را كاسته و موجب كاهش وزن مي‌شود. توت حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین سی و آهن است، از این رو مصرف آن برای كسانی كه كم‌خونی دارند توصیه مي‌شود. توت به علت داشتن انواع ویتامین‌های گروه بی در كاهش و رفع ترس، عصبانیت، خمودی، اضطراب و هیجان موثر است. ویتامین آ موجود در توت باعث رشد ناخن‌ها و تقویت بینایی نیز مي‌شود. با این توصیفات ، حال می توان با آگاهی بیشتری بین مصرف قند و شکر یا این میوه ی خوشمزه و سالم یکی را انتخاب کرد !
                                                                                       
                                                                                      منبع: کندو

                                                                                      تاریخ انتشار:چهارشبه 16 تیر 1395

                                                                                      چه خبر از کندو ؟

                                                                                       

                                                                                      :: اطلاعیه : 

                                                                                       

                                                                                      تغییر شماره تلفن فروشگاه تا اطلاع ثانوی 

                                                                                      شماره تلفن جدید:

                                                                                      0935-5040442


                                                                                      این فروشگاه فقط در شهر تهران خدمت رسانی می کند و چنانچه درخواستی از سوی شهرستان وجود داشت می بایست نخست توسط مدیریت بررسی گردد و همچنین مسئولیت فروشگاه کندو فقط تا درب شرکت پست میباشد. مراجعه حضوری برای خرید اجناس فعلا امکان پذیر نبوده و تحویل کالاها فقط به صورت در محل انجام می گردد. هزینه ی حمل در برخی از مواقع با تخفیف و در برخی دیگر به صورت کامل بر روی فاکتور مشتریان محترم محاسبه خواهد شد که پس از ثبت سفارش توسط ایشان، میزان آن مشخص خواهد شد . همچنین زمان تحویل سفارشات در قسمت توضیحات کالاها در سایت ذکر شده و معمولا بین ۲ تا ۳ ساعت خواهد بود. تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه بوده و دارای تاریخ انقضای معتبر می باشد. قیمت کالاهای این سایت همان قیمت درج شده روی آنهاست. همچنین خرید عمده ی محصولات با هماهنگی تلفنی و با همان قیمت مصرف کننده برای مشتریان محترم امکان پذیر خواهد بود. 


                                                                                      :: شرایط بازپس گیری کالا در فروشگاه کندو : 

                                                                                      مرجوع کردن کالاهای خریداری شده که در سایت عکس ندارند بدون نیاز به ارائه ی دلیل از سوی مشتری قابل پذیرش است. شرایط مرجوع کردن این نوع از کالاها به شرح زیر است  :

                                                                                      ۱- کالا فقط تا ۲۴ ساعت بعد از خرید امکان بازپس گیری دارد ۲- کالا به همان شکل که تحویل داده شد به همان شکل تحویل گرفته خواهد شد. ۳- این طرح شامل کالاهای پروتئینی نمی شود. ۴- کالای مرجوع شده فقط با کالای جایگزین تعویض می گردد و درصورت درخواست مشتری جهت عودت هرگونه وجهی ، فروشگاه پس از کسر ۲درصد از کل مبلغ الباقی را حداکثر تا ۴روز   کاری به مشتری عودت می دهد. لازم به ذکر است که مرجوع کردن دیگر کالاها فقط در صورت مخدوش بودن بسته بندی و یا عدم اعتبار تاریخ انقضا انجام می پذیرد.